Wskazówki dotyczące blackjacka dla początkujących

Blackjack ma jedne z najlepszych kursów w kasynie. Dopóki pamiętasz kilka prostych zasad, możesz łatwo wygrać pieniądze. Dlatego jest tak popularny!

Niezależnie od tego, czy planujesz dołączyć do listy najlepszych graczy w blackjacka, czy po prostu chcesz spędzić wieczór pełen zabawy, nie zapomnij o tych wskazówkach.

1. Zagraj w podstawową strategię

Każdy gracz w blackjacka będzie wiedział o podstawowej strategii i jej sekretach. Kiedy zajmiesz miejsce przy stole, upewnij się, że wiesz, kiedy uderzyć, wstać, podzielić się i podwoić. Zrób to, a zmniejszysz krawędź domu z dowolnego miejsca od 1 do 0,5 procent.

4 szybkie wskazówki:

  • Zawsze dziel 8s i asy
  • Stań z ręką 12-16, gdy krupier ma 2-6
  • Uderz ręką 12-16, gdy krupier ma 7-as
  • Podwój na 11, gdy krupier ma 2-10

2. W razie wątpliwości zapoznaj się z tabelą strategii

Jako nowicjusz dobrze jest mieć dostęp do tabeli strategii blackjacka. Dzięki temu dowiesz się, co robić w każdej możliwej sytuacji.

Jasne, zabiera to element szybkiego podejmowania decyzji, ale jest to dla ciebie ulubione i nie może być używane przez dealera.

3. Poznaj zasady różnych odmian

Klasyczna odmiana blackjacka jest dobrze znana i lubiana. Możesz trzymać się tej gry przez całe życie i nigdy się nie nudzić. Jeśli zdecydujesz się zagrać w odmianę blackjacka, taką jak Double Exposure Blackjack, zapoznaj się z zasadami, zanim postawisz zakład.

4. Jeśli jesteś dobry z matematyki, policz karty

Większość graczy w blackjacka nie będzie w stanie skutecznie liczyć kart, ale jeśli jesteś dobry w liczbach, możesz spróbować.

Uzyskaj odliczanie kart, a zminimalizujesz straty i zmaksymalizujesz swoje zyski.

Pamiętaj, że liczenie kart w blackjacku nie zawsze będzie możliwe online.

5. Obstawiaj zakłady, które pasują do Twojego bankrolla

Jeśli naprawdę chcesz być świetnym graczem w blackjacka, upewnij się, że Twoje limity zakładów odpowiadają Twojemu bankrollowi. Sprawdź nasze najlepsze wskazówki dotyczące podstawowego zarządzania bankrollem tutaj.

Ogólnie rzecz biorąc, powinieneś być w stanie postawić co najmniej 40 zakładów na stole z aktualnym kapitałem. Przyjmując takie podejście, będziesz miał realistyczną szansę na rozgrywanie rozdań, dzielenie i podwajanie, aby osiągnąć przyzwoity zysk.

6. Unikaj grania w ubezpieczenie

Jeśli jesteś początkujący, możesz pokusić się o ubezpieczenie zakładu.

Nie rób tego – zasadniczo dajesz kasynu 6% przewagi wygranej. Nawet jeśli masz blackjacka, wygrywasz tylko swój pierwotny zakład.

 

7. Nie daj się sparzyć

Bez względu na to, gdzie grasz w blackjacka, ustal limit, na ile czujesz się komfortowo z przegrywaniem. Zgadza się, niezależnie od tego, co wygrasz, powinieneś dokładnie wiedzieć, co chcesz stracić.

Jak tylko osiągniesz tę kwotę, nazwij to nocą. Nie goniąc passy przegranych, będziesz miał optymalną szansę na zasypianie jako zwycięzca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *